Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

„7bet-NKL“ savaitės rungtynėse trijų pralaimėjimų seriją nutraukė ir aštuonioliktą pergalę iškovojo „Vytis-VDU“ (18-12). Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 86:71 (28:16, 16:20, 30:20, 12:15) užtikrintai nugalėjo „Šilutę“ (14-16).

25
24
6
85%
11/13

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Augustinas Mikštas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 25 taškai (11/13 dvit., 1/4 trit.), 6 atkovoti kamuoliai bei 24 naudingumo balai.

Jam geriausiai talkino Titas Januševičius, per 31 minutę surinkęs 22 taškus (3/8 dvit., 5/11 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei 17 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“ antrajame kėlinyje turėjo 15 taškų persvarą (41:26), tačiau dar prieš ilgąją pertrauką šeimininkai kirpo atsilikimą iki vienženklio (36:44).

Po ilgosios pertraukos atsibudę E. Kučiausko auklėtiniai spurtavo 22:6 ir po T. Januševičiaus dvitaškio pasiekė rekordinį pranašumą (66:44), kurio šilutiškiai nebepanaikino.

Šilutės komandai Yevhenas Balabanas per 31 minutę pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Šilutė“ vertėsi be Lino Lekavičiaus ir Karolio Sapiegos, o „Vyčiui-VDU“ negalėjo padėti Simonas Kriaučiūnas.

„Šilutė“: Yevhenas Balabanas 16 (4/8 dvit., 5/6 baud., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 30 naud.), Jalenas Warrenas 13 (4/10 dvit., 5/5 baud., 6 rez. perd.), Edgaras Preibys (4/7 dvit.) ir Deividas Anužis (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Joshua Alexanderis 8.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 25 (11/13 dvit., 6 atk. kam.), Titas Januševičius 22 (3/8 dvit., 5/11 trit.), Rokas Mačiulis 9, Ernestas Jonkus (2/4 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam.) ir Karolis Kokoška (2/5 trit., 5 atk. kam.) po 8.