Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Be Motiejaus Krivo besivertęs Kauno „Žalgiris-2“ (23-9) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 75:73 (13:17, 23:22, 21:19, 18:15) palaužė „Vytį-VDU“ (19-13).

19
20
56%
5/9
75%
3/4

Likus 80 sekundžių iki rungtynių pabaigos Augustinas Mikštas didino „Vyčio-VDU“ pranašumą iki 3 taškų (73:70), tačiau tada Liutauras Lelevičius pataikė dvitaškį su pražanga ir išlygino rezultatą (75:75).

Kitoje aikštės pusėje Titas Januševičius prametė dvitaškį, o L. Lelevičius antruoju bandymu išvedė žalgiriečius į priekį (75:73). Galop šeimininkai neišsigelbėjo per likusias 5 sekundes.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė L. Lelevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 19 taškų (5/9 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Vyčio-VDU“ komandai A. Mikštas per 32 minutes pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 1/3 trit., 6/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 23 naudingumo balus.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 23 (7/10 dvit., 6/9 baud., 8 atk. kam., 5 kld.), Titas Januševičius 19 (7/11 dvit., 1/7 trit., 3 per. kam.), Ernestas Jonkus (7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Gabrielius Čelka (4/6 dvit.) po 10, Karolis Kokoška 8 (4/4 dvit., 6 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 19 (5/9 dvit., 2/6 trit.), Emilis Bartninkas 14 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Nedas Montvila 11 (3/4 trit.), Matas Vokietaitis 8 (4/5 dvit.), Dominykas Butka 7 (5 atk. kam., 4 kld.).