BS: 0
TO: 2.95
GM: 20

„7bet-NKL“ dvidešimtos savaitės MVP tapo Vilniaus „Ryto-2“ gynėjas Arnas Adomavičius.

23-ejų vilnietis praėjusią savaitę fiksavo 36 taškų, 4 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvių perdavimų, 2 perimtų kamuolių bei 38,5 naudingumo balo statistiką.

Rungtynėse su Palangos „Kuršiais“ A. Adomavičius per 38 minutes pelnė 38 taškus (6/8 dvit., 7/14 trit., 5/13 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 35 naudingumo balus.

Mače su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ jis per 30 minučių surinko 34 taškus (5/14 dvit., 4/5 trit., 12/16 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 10 rezultatyvių perdavimų, 3 perimtus kamuolius bei 42 naudingumo balus.

„Rytas-2“ per pratęsimą Palangos komandą įveikė 109:106, o klaipėdiečius – 83:74.

Pristatome ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių žaidėjų penketuką.

Fernando Salsamendi, Joniškio „Delikatesas“
Vid. 21,5 tšk., 11,5 atk. kam., 3 rez. perd., 1,5 per. kam., 29 naud. bal.

Pergalingose rungtynėse su Vilniaus „Steku“ brazilas per 34 minutes surinko 28 taškus (11/17 dvit., 2/2 trit.), 17 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius bei 39 naudingumo balus.

Kitame laimėtame mače su „Kretinga-VR Servisas“ 27-erių krepšininkas per 28 minutes pridėjo 15 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit.), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį bei 19 naudingumo balų.

Dareialas Franklinas, Palangos „Kuršiai“
31 tšk., 11 atk. kam., 1 rez. perd., 4 per. kam., 1 blok., 32 naud. bal.

Trečiosiose sezono rungtynėse Palangos ekipos naujokas į „Ryto-2“ krepšį įmetė 31 tašką (8/15 dvit., 3/7 trit., 6/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą bei surinko 32 naudingumo balus.

Motiejus Krivas, Kauno „Žalgiris-2“
Vid. 20,6 tšk., 13 atk. kam., 1,3 rez, perd., 1,6 per. kam., 2,3 blok., 33,6 naud. bal.

Pralaimėtose rungtynėse su „Vyčiu-VDU“ 18-metis šiaulietis per 26 minutes pelnė 17 taškų (7/12 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Pergalingame mače su „Telšiais“ jis surengė geriausią „7bet-NKL“ pasirodymą – per 27 minutes įmetė 25 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus bei surinko 42 naudingumo balus.

Kitame laimėtame mače su „Šilute“ M. Krivas per 26 minutes surinko 20 taškų (7/10 dvit., 6/9 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 31 naudingumo balą.

Karolis Guščikas, Mažeikių „M Basket“
19 tšk., 11 atk. kam., 3 rez. perd., 1 per. kam., 35 naud. bal.

Pralaimėtose rungtynėse su „Telšiais“ 206 cm ūgio puolėjas per 31 minutę pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 7/11 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 35 naudingumo balus.