Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (31-6) prapliupo tritaškiais ir iškovojo dar vieną pergalę „7bet-NKL“. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 89:74 (15:23, 26:27, 20:7, 28:17) pranoko Mažeikių „M Basket“ (22-15).

19
34
75%
3/4
100%
4/4

Marijampoliečiai įmetė 13 iš 29 tolimų metimų (45 proc.), kai svečiai iš Mažeikių – 7 iš 17 (41 proc.).

Mažeikių klubas į ilgąją pertrauką išsinešė 9 taškų persvarą (50:41), tačiau trečiajame kėlinyje sukrapštė vos 7 taškus, todėl nuo tada šeimininkai perėmė rungtynių iniciatyvą (61:57).

Per lemiamą kėlinį Marijampolės ekipa sužaidė rezultatyviausią 10 minučių atkarpą, kai pelnė 28 taškus, ir galop užtikrintai apgynė namų tvirtovę.

Dar iki šių rungtynių buvo aišku, kad marijampoliečiai reguliarųjį sezoną užbaigs pirmoje, o mažeikiškiai ketvirtoje vietoje.

Šeštadienį paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse „Sūduva-Mantinga“ susitiks su Kauno „Žalgiriu-2“, o „M Basket“ kausis su „Šilute“.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 25 minutes pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 34 naudingumo balus.

Justas Nausėdas (4/4 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.) pelnė 16 taškų, Aidas Kavaliauskas pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus, o Marijus Užupis – 8 atkovotus kamuolius.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Motuzas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 23 taškai (6/9 dvit., 3/3 trit., 2/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 24 naudingumo balai.

Karolis Guščikas per 22 minutes surinko 17 taškų (8/12 dvit., 1/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 20 naudingumo balų.

Simas Jasaitis buvo registruotas, tačiau aikštėje nepasirodė.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 19 (3/4 trit., 9 atk. kam., 34 naud.), Justas Nausėdas 16 (4/4 dvit., 2/3 trit., 3 per. kam.), Evaldas Džiaugys 10, Paulius Beliavičius (2/5 trit.) ir Aidas Kavaliauskas (5 rez. perd.) po 9, Žygimantas Šimonis (6 kld.) ir Tautvydas Kliučinykas (5 rez. perd.) po 7.

„M Basket“: Mindaugas Motuzas 23 (6/9 dvit., 3/3 trit., 3 per. kam.), Karolis Guščikas 17 (8/12 dvit.), Karolis Babušis 8 (2/2 trit.).