Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį link „7bet-NKL“ finalo ketverto. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 90:76 (20:16, 25:25, 24:17, 21:18) pranoko Vilniaus „Rytą-2“ ir ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį 2-0.

22
28
8
100%
8/8

Trečiosios serijos rungtynės vyks antradienį (balandžio 4-ąją) 18 val.

„Rytas-2“ iki ilgosios pertraukos turėjo tik 4 taškų deficitą (41:45), tačiau marijampoliečiai antrąją rungtynių pusę laimėjo 45:35 ir išsivežė užtikrintą pergalę iš Vilniaus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 22 taškai (4/7 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos bei 28 naudingumo balai.

Justas Nausedas per 24 minutes pridėjo 12 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit.), 5 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų, o Tautvydas Kliučinykas – per 21 minutę 10 taškų (4/7 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus bei 17 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Arnas Adomavičius per 26 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 19 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 15 (2/6 trit., 5 rez. perd.), Matas Mačijauskas 13 (4/5 dvit., 3 blok.), Adas Šimonis 12 (3/8 trit., 5 rez. perd.), Gediminas Alisas 10, Laurynas Klimas 8 (2/2 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 22 (4/7 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 5 kld., 28 naud.), Justas Nausėdas (2/5 trit., 5 atk. kam.) ir Viktors Iljins (2/3 trit., 7 atk. kam.) po 12, Žygimantas Šimonis 11 (3/6 trit.), Tautvydas Kliučinykas (4/7 dvit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Evaldas Džiaugys po 10.