Sezonas Mėnesis Komanda

Tvarkaraštis
2 d., Penktadienis
Kauno KTU Palangos Palanga 101-78 stat » Delfi TV
Joniškio Delikatesas Mažeikių Ereliai 87-88 stat »
Šakių Vytis Vilniaus Perlas 81-69 stat » TV3 Play
Marijampolės Sūduva-Mantinga Tauragės krepšinio klubas 83-76 stat »
Šilutės Šilutė Molėtų Ežerūnas 92-66 stat »
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Jonavos Jonava 77-81 stat »
Kauno Žalgiris-2 Telšių Telšiai 79-84 stat » Delfi TV
3 d., Šeštadienis
Telšių Telšiai Kauno KTU 51-77 stat »
Molėtų Ežerūnas Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 53-81 stat »
Tauragės krepšinio klubas Šilutės Šilutė 79-69 stat » Delfi TV
Vilniaus Perlas Marijampolės Sūduva-Mantinga 79-83 stat »
Mažeikių Ereliai Šakių Vytis 74-83 stat » Delfi TV
Palangos Palanga Joniškio Delikatesas 74-85 stat »
Jonavos Jonava Kauno Žalgiris-2 85-93 stat » Delfi TV
9 d., Penktadienis
Kauno KTU Vilniaus Perlas 69-79 stat »
Mažeikių Ereliai Tauragės krepšinio klubas 87-71 stat » Delfi TV
Joniškio Delikatesas Jonavos Jonava 73-96 stat »
Šakių Vytis Telšių Telšiai 96-65 stat » TV3 Play
Marijampolės Sūduva-Mantinga Kauno Žalgiris-2 89-80 stat »
Šilutės Šilutė Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 82-84 stat » Delfi TV
Palangos Palanga Molėtų Ežerūnas 73-115 stat »
10 d., Šeštadienis
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Kauno KTU 80-64 stat »
Kauno Žalgiris-2 Šilutės Šilutė 76-100 stat » Delfi TV
Telšių Telšiai Marijampolės Sūduva-Mantinga 64-69 stat »
Jonavos Jonava Šakių Vytis 75-102 stat » Delfi TV
Molėtų Ežerūnas Joniškio Delikatesas 88-76 stat »
Tauragės krepšinio klubas Palangos Palanga 89-74 stat » Delfi TV
Vilniaus Perlas Mažeikių Ereliai 80-71 stat »
17 d., Šeštadienis
Kauno KTU Molėtų Ežerūnas 68-81 stat »
23 d., Penktadienis
Kauno Žalgiris-2 Kauno KTU 18:00
Telšių Telšiai Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00
Jonavos Jonava Šilutės Šilutė 18:00 Delfi TV
Molėtų Ežerūnas Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00
Tauragės krepšinio klubas Šakių Vytis 18:00 Delfi TV
Vilniaus Perlas Joniškio Delikatesas 18:00
Mažeikių Ereliai Palangos Palanga 18:00 Delfi TV
24 d., Šeštadienis
Palangos Palanga Vilniaus Perlas 15:00
Kauno KTU Mažeikių Ereliai 16:00
Joniškio Delikatesas Tauragės krepšinio klubas 16:00
Šakių Vytis Molėtų Ežerūnas 16:00 TV3 Play
Marijampolės Sūduva-Mantinga Jonavos Jonava 16:00 Delfi TV
Šilutės Šilutė Telšių Telšiai 16:00
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Kauno Žalgiris-2 16:00