Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-4) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) po itin atkaklios kovos 76:74 (20:24, 13:16, 23:14, 20:20) palaužė Kauno „Žalgirio-2“ (4-6) ekipą.

18
27
100%
7/7
9

Viso ketvirtojo kėlinio metu rungtynės vyko taškas į tašką ir nė viena iš ekipų nepirmavo didesne nei 2 taškų persvara. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei rezultatas buvo lygus (70:70) ir Erikas Venskus išvedė jaunuosius žalgiriečius į priekį, tačiau jau kitos atakos metu šeimininkų krepšininkas Jonas Dumašius smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą – 73:72.

Likus 8 sekundėms iki susitikimo pabaigos, Ignas Sargiūnas dar kartą išlygino rezultatą, bet paskutinį žodį tarė Deividas Keburis, kuris iki rungtynių pabaigos likus 5 sekundėms atkovojo kamuolį puolime ir dėjimu užbaigęs ataką padovanojo pergalę šeimininkams.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 18 (1/7 dvit., 7/7 baudos, 9 rez. perd.), Jonas Dumašius 16, Mantas Šerkšnas 13.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla (8 atk. kam.) ir Ignas Sargiūnas po 13, Lukas Uleckas 11.