Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Vyriausiojo trenerio pakeitimas Mažeikių „Erelių“ (9-12) ekipai, panašu, išėjo į naudą. Itin nerezultatyviose Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Mažeikių ekipa išvykoje 55:45 (17:11, 9:10, 18:15, 11:9) įveikė Joniškio „Delikateso“ (5-15) ir nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją.

11
15
40%
2/5
4

„Ereliai“ šią savaitę paskelbė, kad vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys po devynerių metų darbo klube pasiprašė perkeliamas į asistento poziciją, o jo vietą užėmė Avydas Straupis. Naujo trenerio vadovaujama komanda sumušė pastarųjų dviejų sezonų NKL rekordą – 45 taškai yra mažiausiai lygoje nuo 2015-2016 m. sezono.

Didžiausią pranašumą „Ereliai“ susikrovė dar pirmajame kėlinyje, kurį užbaigė spurtu 9:2 bei į priekį išsiveržė 6 taškų persvara (17:11). Svečiai savo pozicijas dar labiau sustiprino trečiajame kėlinyje, kai po Arno Bertašiaus tritaškio skirtumas tarp komandų pasiekė 10 taškų ribą (32:42).

Ketvirtajame kėlinyje „Delikatesas“ lemiamo spurto nesurengė ir Mažeikių ekipa išsaugojo pergalę.

Šiame susitikime akis itin badė abiejų komandų taiklumas. Šeimininkai šiose rungtynėse iš žaidimo metė viso labo 23 proc. taiklumu (14/60), o tritaškių taiklumas tesiekė 13 proc. (4/30). Kiek geriau sekėsi svečiams, kurie pataikė 31 proc. mestų metimų (19/60) ir 23 proc. tritaškių (5/21).

„Ereliai“ taip pat geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (53-37) bei atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (11-5).

„Delikatesas“: Mindaugas Reminas 16, Žilvinas Petraitis 15, Rytis Biliartas 6.

„Ereliai“: Ignas Razutis 11, Antanas Bertašius 10, Darius Marcinkevičius 9.