Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Tauragės krepšinio klubas (11-13) trijų pralaimėjimų Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) seriją nutraukė žaisdami su komanda, kuri pergalės skonį jau senokai pamiršusi. Tauragiškiai namie 86:79 (16:25, 26:14, 20:17, 24:23) įveikė „Palangos“ (6-18) krepšininkus, kuriems tai buvo 11-oji nesėkmė iš eilės.

28
27
57%
8/14
9

„Palanga“ pasiuntė varžovus į nokdauną mačo pradžioje, kai antroje kėlinio pradžioje pirmavo net 35:19. Visgi tada Tauragės krepšinio klubas įspūdingai spurtavo 18:1 ir išsiveržė į priekį – 37:36.

Šeimininkai tada ėmė tolti ir trečio kėlinio viduryje jau pirmavo 9 taškų persvara – 54:45. Paskutiniame kėlinyje jų pranašumas tapo dviženklis ir pranašumą tauragiškiai išsaugojo iki dvikovos pabaigos.

„Palanga“ paskutinį kartą laimėjo lapkričio 17-ąją, kai namie 74:67 įveikė „Telšius“.

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Pipiras 28 (9 atk. kam.), Aivaras Kvedaravičius, Tadas Sebežiovas ir Liudas Valantinas po 11, Rokas Čepanonis 10.

„Palanga“: Ignas Daukšys 21, Mantvydas Stašelis ir Jaleelas Williamsas po 14, Darius Marcinkevičius 11.