Nuotr.: NKL/M.Baranauskas
Nuotr. NKL/M.Baranauskas

Ilgiausią pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) turinti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-5) pratęsė ilgiausiai laimėti nesugebančios „Palangos“ (6-21) ekipos nesėkmių seriją. Lygos lyderių ir autsaiderių dvikovoje pajūryje čempionų titulą ginantys marijampoliečiai triumfavo 106:73 (26:20, 25:15, 35:18, 20:20).

27
30
60%
3/5
4

„Sūduvai-Mantingai“ tai buvo 10-oji iš eilės pergalė Mezon NKL pirmenybėse ir po jos Marijamplės ekipa išliko antroje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu palangiškiai suklupo 14-ąjį kartą iš eilės ir žengia dvylikti.

Marijampolės komandai šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o labiausiai išsiskyrė geriausias sezono rungtynes sužaidęs Marius Valukonis. Klubo kapitonas per 28 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Marijampolės ekipa atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, o tai – trečias geriausias rodiklis šį sezoną lygoje. Geresni priklauso taip pat marijampoliečiams – 36 ir 32 rezultatyvūs perdavimai.

„Palanga“: Ignas Daukšys 15, Mantvydas Staniulis 13, Augustinas Venckus 12, Jaleelas Williamsas 11, Doudou Gueye ir Darius Marcinkevičius po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 27, Robertas Subotkevičius 19, Antanas Udras ir Žygimantas Šimonis po 13, Rokas Stankevičius 11 (10 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 10.