Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

Po tragiško po pirmojo kėlinio neatsigavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-2) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė pralaimėjimą namuose. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai laimėjo visus paskutinius tris kėlinius, tačiau to pasiekti pergalei nepakako – 69:75 (10:29, 22:14, 13:12, 24:20) Marijmapolės „Sūduva-Mantinga“ (4-1) krepšininkai iš uostamiesčio išsivežė pergalę.

12
17
8
2

Uostamiesčio ekipa 8-ąją rungtynių minutę prarado lyderį Eriką Kubilių – ketvirtas naudingiausias pirmenybių krepšininkas (vid. 22 naud. bal.) gindamasis susidūrė su link krepšio besiveržusiu varžovu bei susižeidęs antakį iškeliavo į ligoninę.

Klaipėdiečiams pirmasis kėlinys susiklostė labai nesėkmingai – svečiai per pirmąsias 10 minučių įsūdė visus penkis tolimus metimus, tuo metu nė vienas iš aštuonių „Nepūnas-Akvaservis“ tritaškių tikslo nepasiekė.

Po pirmojo ketvirčio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo didžiulį 19 taškų deficitą (10:29), tačiau antrajame kėlinyje po sėkmingo spurto 15:2 Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai sugrįžo į rungtynes (32:38).

Antroje mačo dalyje vyravo gynybinis krepšinis, o „Sūduva-Mantinga“ pranašumas laikėsi ties dviženkle riba.

„Neptūnas-Akvaservis“ dvikovą užbaigė sėkminga atkarpa 10:2, tačiau pasivyti varžovų nebespėjo. Marijampolės ekipa iš Klaipėdos išsivežė pergalę 6 taškų persvara (69:75).

Šioje dvikovoje klaipėdiečiams padėti negalėjo vis dar šaunies traumą besigydantis Deividas Anužis, tačiau į rikiuotę grįžo Jonas Dumašius. Gynėjas per 14 minučių pelnė 2 taškus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 21 (6/9 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 15 (17 atk. kam., 31 naud. bal.), Klaidas Metrikis 9, Lukas Kreišmontas 8.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 15 (3/5 trit.), Aurimas Urbonas 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Martynas Zigmantavičius 11 (5 rez. perd.).