Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (6-3) Jonavoje sužaidė antras rezultatyviausias rungtynes šį sezoną bei Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai svečiuose 97:87 (30:26, 30:16, 19:20, 18:25) pranoko „Sintek-Jonava“ (4-6) krepšininkus.

19
30
89%
8/9
2

Tado Pažėros vedami klaipėdiečiai rungtynes pradėjo lyg iš natų – per pirmuosius du ketvirčius pelnyta 60 taškų, kurie leido įgyti 18 taškų pranašumą.

Stipriausią smūgį šeimininkams „Neptūnas-Akvaservis“ sudavė antrojo ketvirčio pradžioje, kuomet spurtavo 18:2.

Klaipėdos ekipa per pirmuosius du kėlinius jonaviškiams atseikėjo 8 tritaškius iš 12 (66 proc.).

Vytautas Šarakauskas trečiojo kėlinio viduryje įmetė dvitaškį, kuris svečių persvarą padidino iki rekordinės 24 taškų ribos (72:48). Vis dėlto „Sintek-Jonava“ lemiamame ketvirtyje kilo į šturmą bei sugebėjo deficitą sumažinti iki 10 taškų (75:85).

Per likusias 5 minutes „Neptūnas-Akvaservis“ išlaikė dviženklį pranašumą bei iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Pergalingame mače klaipėdiečiai vėl pademonstravo pagrindinius savo ginklus – tritaškius metimus bei kovą dėl atšokusių kamuolių. T. Gaidamavičiaus kariauna iš toli pataikė 12 metimų iš 21 (57 proc.), o pagal atkovotus kamuolius laimėjo 40:29.

Nesulaikomai rungtyniavęs T. Pažėra pirmoje mačo dalyje per 8 minutes pataikė visus metimus bei pelnė 20 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit., 5/5 baud.). Antroje rungtynių pusėje įžaidėją stabdė susirinktos pražangos bei klaidos (6), o susitikimą baigė savo sąskaitoje turėdamas 22 taškus per 23 minutes.

„Sintek-Jonava“ komandoje rezultatyviausias buvo Davaunta Thomasas, pasižymėjęs dvigubu dubliu, pelnęs 30 taškų (11/16 dvit., 2/7 dvit., 2/3 trit.), atkovojęs 10 ir perėmęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinkęs net 39 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 22 (4/4 dvit., 3/3 trit., 5/5 baud., 6 kld.), Vytautas Šarakauskas 19 (8/9 dvit., 11 atk. kam., 30 naud. bal.), Klaidas Metrikis 15 (2/3 trit.), Deividas Anužis 13 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Erikas Kubilius 11 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Sintek-Jonava“: Davaunta Thomasas 30 (11/16 dvit., 10 atk. kam., 4 per. kam., 39 naud. bal.), Augustinas Jankaitis 17, Martynas Linkevičius 14 (6 atk. kam.).