Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Giedrius Stankevičius sužaidė geriausias sezono rungtynes, dar geriau rungtyniavo Šarūnas Beniušis, o Joniškio „Delikatesas“ šventė trečiąją pergalę iš eilės.

20
28
2
10

Joniškiečiai svečiuose 80:72 (14:22, 26:18, 23:17, 17:15) pranoko Jonavos „Sintek-Jonava“ komandą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms, tritaškį pataikė Jonavos komandos legionierius Troy Franklinas, po kurio metimo šeimininkų deficitas buvo tik minimalus (71:72).

Vis tik šansu perlaužti rungtynes Jonavos komanda nepasinaudojo – kol „Delikatesas“ nesėkmingai puolė, savo metimus prametė Ernestas Serkevičius ir Martynas Linkevičius, o po keturių Š. Beniušio taškų ir tolimo G. Stankevičiaus metimo, skirtumas tarp komandų paaugo nebegrįžtamai (79:71).

Puikias rungtynes vėl žaidęs Š. Beniušis surinko 20 taškų (9/12 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, išrašė 2 blokus ir surinko 28 naudingimo balus. Tai buvo jau trečias aukštaūgio dvigubas sezono dublis.

Solidus buvo ir G. Stankevičius. Krepšininkas pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir triskart atliko rezultatyvų perdavimą. Jis surinko 26 naudingumo balus, taip sužaisdamas geriausią sezono mačą.

Joniškiečiai taip pat dominavo po krepšiu – atkovojo 43 kamuolius, kai varžovai tai padarė 31 kartą.

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius (8 atk. kam.) 22, Augustinas Jankaitis (9 atk. kam) ir Davaunta Thomasas po 14, Troy Franklinas 12.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 20 (10 atk. kam.), Giedrius Stankevičius 18 (11 atk. kam.), Rytis Pipiras 13, Rytis Biliartas 11.