Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (7-4) grįžo į pergalių kelią Nacionalinės krepšinio lygoje. Vakar Šilutės krepšininkų pranašumą pripažinę Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai šiandien išvykoje 88:80 (26:23, 18:15, 19:18, 25:24) pranoko Mažeikių „Erelius“ (4-7).

23
25
9
100%
2/2

Pirmajame kėlinyje svečiai iš uostamiesčio nesugebėjo sulaikyti 11 taškų pelniusio Dariaus Griškėno, tačiau po pirmųjų 10 minučių pirmavo 26:23.

Uostamiesčio ekipos įžaidėjas Tadas Pažėra pelnė dvitaškį padidinusį klaipėdiečių persvarą iki 9 taškų – 33:24. Nors aikštelės šeimininkai sužaidė atkarpą 7:0, tačiau kėlinį geriau pabaigę T. Gaidamavičiaus auklėtiniai į ilgąją pertrauką nusinešė 6 taškų pranašumą (44:38).

Trečiajame ketvirtyje Vytautas Šarakauskas pelnė dvitaškį, pirmą kartą „Neptūnui-Akvaservis“ suteikusį dviženklį pranašumą – 50:40.

„Ereliai“ ketvirčio pabaigoje spurtavo 14:2 bei 14 taškų deficitą sumažino iki 2 – 46:48. Vis dėlto likęs laikas priklausė Klaipėdos krepšininkams.

Mažeikių treneris Arvydas Straupis gavo techninę pražangą, o šia situacija pasinaudoję „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai atliko atkarpą 9:0 bei susigrąžino dviženklę persvarą 67:56.

Likusį susitikimo laiką klaipėdiečiai išlaikė saugų pranašumą bei iš Mažeikių išvyko su pergale rankose.

Pergalingame susitikime „Neptūnas-Akvaservis“ gretose spindėjo veteranas Vytautas Šarakauskas. Vidurio puolėjas per 25 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 23 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Deividas Anužis 14, Tadas Pažėra 11 (7 atk. kam.), Erikas Kubilius 10.

„Ereliai“: Torrance‘as Rowe‘as 21 (7/9 dvit.), Darius Griškėnas (6 atk. kam.) 16 ir Haroldas Saprykinas (3/5 trit.) po 16, Tomas Zdanavičius 12 (8 atk. kam.).