Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalę savo aikštėje iškovojo Tauragės krepšinio klubas (6-9), kuris 84:79 (22:16, 18:19, 26:17, 18:27) pranoko „Telšių“ (9-6) ekipą.

26
29
33%
2/6
83%
5/6

Šeimininkai rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos. Deividas Keburys pelnė taškus iš po krepšio, baudų metimus realizavo Aivaras Kvedaravičius, o Raidas Nacius surinko 4 taškus paeiliui ir 11:0 spurtavę tauragiškiai susikrovė dviženklę persvarą (53:42).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Ovidijaus Kaminskio technine pražanga. Tuo pasinaudojęs Mindaugas Stašys pataikė baudos metimą, o kitoje atakoje Tadas Sebežiovas pridėjo dvitaškį ir tauragiškiai pirmavo 69:52.

„Telšiai“ iki mačo pabaigos likus 19 sekundžių dar priartėjo iki 2 taškų deficito (79:81), Mindaugas Stašys pataikė abi baudas, o Povilas Šakinis buvo nubaustas technine pražangą, kurią Deividas Keburys pavertė dar vienu baudos metimu (84:79).

Vakar šios komandos tarpusavyje susikovė Telšiuose ir tuomet pergalę šventė šeimininkai.

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius 26 (5/6 dvit., 10/10 baudos), Deividas Keburys 14, Mindaugas Stašys 12, Aivaras Kvedaravičius ir Pailius Morkeliūnas po 10.

„Telšiai: Ignas Razutis (6 rez. perd., 7 kl.) ir Ovidijus Kaminskis (14 atk. kam.) po 17, Mindaugas Motuzas ir Mindaugas Norkus po 10.