Nuotr.: K. Bakūnas

Mačo pabaigoje užtikrintai nuo baudų metimų linijos krepšį atakavę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (14-4) krepšininkai NKL čempionate pasiekė penktąją pergalę paeiliui. Ryčio Vaišvilos vadovaujama komanda svečiuose 69:64 (21:16, 14:13, 12:17, 22:19) pranoko Gargždų SC (8-10) ekipą.

5
16
5
3

Ši pergalė ir jiems į nugaras kvėpuojančių Palangos „Kuršių“ pralaimėjimas leido marijampoliečiams įsitvirtinti pirmoje vietoje. Dabar šias ekipas skiria dvi pergalės.

Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei, Laurynas Lučinskas turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau realizavo tik vieną baudą iš dviejų – 63:64.

Kitoje atakoje Aurimą Urboną sustabdęs Vaidotas Pečiukas užsidirbo paprastą pražangą, o paskui ir techninę. Svečiai pataikė tris baudų metimus iš eilės ir atitrūko 67:63.

Po minutės pertraukėlės Arvydas Eitutavičius pelnė du taškus bei tada komandos apsikeitė netaikliais metimais. A. Urbonas išprovokavo dar vieną pražangą, į Suvalkijos klubo kraitį pridėjo du taškus ir taip įtvirtino pergalę – 69:65.

„Sūduva-Mantinga“ baudų metimais pelnė paskutiniuosius 8 iš 10 taškų.

Nugalėtojų komandoje Justinas Jogminas blokavo net 5 metimus ir užfiksavo šio sezono lygos rekordą.

SC: Laurynas Mikalauskas 18, Laurynas Lučinskas ir Simonas Serapinas (4/13 metimai, 7 atk. kam.) – po 11, Vaidotas Pečiukas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 17 (7 atk. kam.), Aurimas Urbonas 13, Žygimantas Šimonis, Antanas Bertašius ir Edvinas Jezukevičius (4/12 metimai, 7 atk. kam.).– po 10.