Saldų revanšą Nacionalinėje krepšinio lygoje pasiekė Aurimo Majausko ir Spenserio Mitchello vedama Palangos „Kuršių“ (14-6) komanda, kuri svečiuose 70:65 (14:13, 16:16, 19:15, 21:21) įveikė Gargdžų SC (8-12) krepšininkus ir atkeršijo jiems už nesėkmę pirmajame tarpusavio mače 77:80.

12
27
16
2

Ketvirtajame kėlinyje Grantui Vasiliauskui užsidirbus techninę pražangą, Vaidotas Pečiukas realizavo baudą ir išlygino rezultatą – 51:51. Tada Jalenas Riley ir Taurantas Tamošiūnas pelnė po 3 taškus bei „Kuršiai“ atitrūko – 57:51.

Po A. Majausko keturių taškų, S. Mitchellas pridėjo du ir palangiškiai sėkmingai laikė kontrolę savo rankose – 66:58.

Likus žaisti 19 sekundžių, Arvydo Eitutavičiaus dvitaškis dar suteikė vilties šeimininkams – 65:69, bet po minutės pertraukėlės Tautvydas Paliukėnas realizavo vieną baudą ir padėjo tašką rungtynėse – 70:65.

Karjeros NKL rezultatyvumo rekordą pagerinęs A. Majauskas pelnė 22 taškus (7/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/8 baudos) ir atkovojo 10 kamuolių.

Tuo metu po krepšiais dominavęs S. Mitchellas sugriebė 16 kamuolių, iš kurių 9 – puolime, ir užfiksavo naują asmeninį geriausią rodiklį.

SC: Laurynas Lučinskas 18 (8/17 metimai), Vaidotas Pečiukas (5 kld.) ir Arvydas Eitutavičius (6 rez. perd.) – po 11.

„Kuršiai“: Aurimas Majauskas 22 (10 atk. kam.), Spenseris Mitchellas 12 (16 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 11 (3/12 metimai).