Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Ignas Lukošius sugrįžo į Molėtų „Ežerūną“ (8-12), o jo vedamas klubas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) išvykos rungtynėse 80:69 (15:18, 29:15, 19:10, 17:26) pranoko Jonavos „Sintek-Jonava“ (6-13) klubą.

18
23
67%
6/9
5

Lukošius prie pergalės pridėjo 16 taškų (8/13 dvitaškių, 0/1 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, perėmė kamuolį ir surinko 22 naudingumo balus.

Tai buvo ketvirtasis jonaviečių pralaimėjimas iš eilės NKL čempionate. Rytoj Murato Didino treniruojama ekipa Klaipėdoje susitiks su vietos „Neptūnu-Akvaserviu“.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo šeimininkai (18:15). „Ežerūnas“ tolti pradėjo antroje antrojo kėlinio pusėje. Po Augustino Jankaičio dvitaškio „Sintek-Jonava“ atsiliko penkiais taškais (31:36), tačiau svečiai užbaigė ketvirtį atkarpa 8:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (33:44).

Po didžiosios pertraukos „Sintek-Jonava“ sunkiai rinko taškus – po pirmųjų penkių trečiojo kėlinio minučių „Ežerūnas“ turėjo 14 taškų persvarą (53:39). Jonaviečių puolimo apsukos neužsisuko, o varžovų ekipa jau prieš lemiamą kėlinį turėjo įtikinamą pranašumą (63:43).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai tvarkė formalumus. Nors jonaviečiai degino varžovų pranašumą (69:78), laiko perlaužti rungtynių eigą jau buvo nebelikę.

„Ežerūne“ klube taip pat buvo galima išvysti pokyčių trenerių štabe. Vyriausiasis treneris Tomas Purlys buvo išvykęs su SKM auklėtiniai, o jį pakeisti turėjo Gintaras Pocius. Vis tik asistentas apsirgo ir su komanda nevyko. Susiklosčius tokiai situacijai, naujame amplua save išbandė šiuo metu traumą besigydantis Raimondas Ambrulaitis.

„Lengviausia vadovauti aikštėje, – po rungtynių sakė R. Ambrulaitis. – Kalbant rimtai, stebėti visą aikštelę yra tikrai sunkiau, padalinti visiems vienodą laiką, išlaikyti visus žaidėjus gyvas. Dviese su Mariumi mes pasidalindami pareigomis, susitvarkėme. Laimėjome, taigi mūsų darbą vertiname teigiamai.“

„Sintek-Jonava“: Martynas Pacevičius 17, T.J. Wallace'as 15, Rytis Juknevičius ir Martynas Linkevičius po 11.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 18, Ignas Lukošius 16, Jonas Zakas 15, Kostas Jonuška 13.