Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Gargždų SC (13-13) komanda, kuri šįkart svečiuose 84:69 (18:20, 20:17, 24:17, 22:15) įveikė Kauno KTU (4-21) krepšininkus.

21
21
4
100%
4/4

Simono Serapino treniruojami ir vedami gargždiškiai į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kai antrąją rungtynių pusę laimėjo 46:32 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Gargždų komandai negalėjo padėti vienas lyderių Vaidotas Pečiukas. Tuo metu KTU ekipoje nežaidė rezultatyviausias komandos krepšininkas Matas Ragauskas.

Gargždų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Simonas Serapinas. Jis per 26 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/7 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

KTU: Karolis Sapiega 15 (9 atk. kam.), Matas Edgaras Staniukaitis 13, Redas Jakubauskas 11, Adomas Sidarevičius 10.

Gargždų SC: Simonas Serapinas 21 (7/12 metimai, 4/4 baudos), Laurynas Lučinskas 15 (7/7 baudos, 6 atk. kam., 21 naud. bal.). Tadas Poška 12 (7 atk. kam.), Arvydas Kačinas 9.