Kauno „Žalgiris-2“ (13-15) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergale džiaugėsi po itin atkaklios kovos. Manto Šerniaus auklėtiniai išvykoje 79:77 (25:12, 15:18, 18:23, 21:24) patiesė Gargždų SC (13-15).

18
30
7
10

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei trim minutėms, Laurynas Lučinskas pataikė metimą iš po krepšio ir šeimininkų deficitą sumažino iki 3 taškų (70:73). Vis tik tuomet savo atsaką pateikė ir jaunieji žalgiriečiai.

Martynas Arlauskas pataikė puskablį, Arnas Adomavičius pridėjo taiklų dvitaškį ir prieš prasidedant paskutinei minutei svečiai pirmavo 77:72. Vis tik tuomet Vaidotas Pečiukas pataikė vieną baudą, kiek vėliau pridėjo dar du taškus ir likus 50 sekundžių ekipas teskyrė 2 taškai (75:77).

Vis tik Kerras Krisa iš karto atsakė taikliu dvitaškiu ir padvigubino savo ekipos persvarą – 79:75. Paskutinius taškus rungtynėse pelnė Rokas Šimkevičius, kuris realizavo baudų metimus likus 23 sekundėms.

Šeimininkams pergalę išplėšti galėjo V. Pečiukas, bet jo tolimas metimas pačioje rungtynių pabaigoje tikslo nepasiekė.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Vitalijus Kozys, kuris per 29 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

Gargždų SC: Laurynas Lučinskas 16 (6/13 dvit.), Rokas Šimkevičius ir Simonas Serapinas po 12, Vaidotas Pečiukas 11 (2/6 trit.).

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 20 (8/16 dvit.), Vitalijus Kozys 18 (10 atk. kam., 7 rez. perd., 30 naud. bal.), Arnas Adomavičius 11.