Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Ketvirtajame kėlinyje sausą atkarpą laimėjęs Molėtų „Ežerūnas“ (11-20) NKL įsirašė antrąją pergalę per trejas rungtynes. Mariaus Kugaudos vadovaujamas klubas svečiuose 76:66 (24:18, 14:15, 15:21, 23:12) atlaikė autsaiderių – Kauno KTU (5-26) krepšininkų pasipriešinimą.

12
26
45%
5/11
4

KTU ekipa prasidėjus ketvirtajam kėliniui buvo minimaliai priekyje (54:53), o ketvirčio pradžioje po Karolio Sapiegos taiklios baudos atsilikinėjo vienu tašku (61:62). Visgi tada šeimininkai praleido Remigijaus Suginto tritaškį, paskui tolimą metimą pridėjo Jonas Zakas ir 8:0 spurtavę molėtiškiai atitrūko (70:61).

Likus žaisti pusantros minutės, po Lauryno Miknevičiaus dvitaškio KTU deficitas siekė 6 taškus (66:72), bet per likusį laiką taškų nebepelnė. R. Sugintas ir Arnas Beručka pridėjo po du taškus bei „Ežerūno“ persvara tapo dviženklė (76:66).

Arti trigubo dublio buvęs A. Beručka pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/4 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius bei surinkęs 26 naudingumo balus užfiksavo geriausią asmeninį sezono rezultatą.

R. Sugintas į KTU krepšį susmeigė 4/6 tritaškių, tuo metu J. Zakas pridėjo 3/8 tolimų metimų.

Kauno ekipos atstovas Matas Ragauskas iš toli pataikė 4/12 metimų.

KTU: Matas Ragauskas 14 (4/12 trit.), Matas Staniukaitis 12, Laurynas Miknevičius 10.

„Ežerūnas“: Remigijus Sugintas 18 (4/6 trit.), Jonas Zakas 13 (4/13 meimai), Arnas Beručka 12 (10 rez. perd., 8 atk. kam.).