Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Kauno KTU krepšininkai (5-27) patyrė dar vieną nesėkmę ir namuose 76:91 (18:21, 18:26, 23:25, 17:19) nusileido Mažeikių „Erelių“ ekipai (11-21).

GM: 2

Iki pirmojo kėlinio pabaigos varžovams į atlapus kibę KTU žaidėjai prieš ilgąją pertrauką sulėtino tempą ir turėjo vienuolikos taškų deficitą.

Nors treneris Artūras Sukovas mėgino užvesti savo auklėtinius ir jie antrojoje mačo dalyje demonstravo solidesnį žaidimą, rezultato persverti nebepavyko.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 19 taškų ir 3 atkovotus kamuolius surinkęs bei 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Haroldas Saprykinas.

KTU ekipoje rezultatyviausias buvo Laurynas Miknevičius, pelnęs 17 taškų.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 19, Lavellas Boydas 18, Modestas Žaunieriūnas 14, Tomas Zdanavičius 13.

KTU: Laurynas Miknevičius 17, Julius Kigas 12, Redas Jakubauskas 10.