Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Nacionalinėje krepšinio lygoje fantastišką kėlinį sužaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (27-8) savo aikštėje po permainingos kovos 105:88 (14:21, 23:37, 44:16, 24:14) palaužė „Šilutės“ (17-17) krepšininkus.

21
27
83%
5/6
2

Po dviejų kėlinių „Sūduva-Mantinga“ atsiliko 21 taško skirtumu (37:58), tačiau į priekį šovė po ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje Ryčio Vaišvilos auklėtiniai pelnė net 44 taškus, pataikydami 10 tritaškių iš 14, o ketvirtį laimėjo 28 taškų persvara (44:16).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui Marijampolės klubas turėjo 7 taškų persvarą, o per likusias 10 minučių ją padidino iki 17 taškų.

Pirmoje rungtynių pusėje galingai žaidusi Laimono Eglinsko treniruojama „Šilutė“ pataikė 7 tritaškius iš 12 (58 proc.) ir 15 dvitaškių iš 21 (71 proc.), tačiau po ilgosios pertraukos marijampoliečiai buvo dar geresni.

„Sūduva-Mantinga“ per pirmąjį kėlinį prametė visus 9 tritaškius, o per likusią rungtynių dalį įmetė 16 tolimų šūvių iš 25.

Marijampoliečių ekipoje 5 tritaškius iš 6 įmetė Gediminas Navickas, po tris tolimus šūvius pridėjo Antanas Bertašius, Žygimantas Šimonis ir Aurimas Urbonas.

A. Urbonas buvo per žingsnį nuo trigubo dublio. Jis per 35 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 16 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

16 sugriebtų kamuolių yra pakartotas A. Urbono asmeninis rekordas Nacionalinėje krepšinio lygoje.

„Sūduva-Mantinga“: Gediminas Navickas 21 (5/6 trit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Antanas Bertašius 18 (3/4 trit.), Žygimantas Šimonis 17 (3/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Aurimas Urbonas 11 (16 atk. kam., 9 rez. perd.), Aurimas Kieža 9.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 20, Aidienas Howardas 15, Dovydas Rimkus ir Jeffery Perkinsas (2/2 trit., 6 atk. kam.) po 14, Andrius Gaidys 11 (6 rez. perd.).