Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šventė Tauragės krepšinio klubas (16-23), kuris namuose 80:74 (24:19, 20:13, 12:19, 24:23) palaužė Gargždų SC (19-19).

12
16
9
Blokuoti metimai
1

Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms, Liudas Radavičius pataikė iš toli ir padidino šeimininkų persvarą iki 7 taškų (73:66). Vis tik Simonas Serapinas ir Ernestas Jonkus surinko po du taškus ir taip grąžino Gargždų klubą į rungtynes – 70:73.

Prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei, iniciatyvos ėmėsi Raidas Nacius, kuris pelnė taškus su pražanga, bet į jo išpuolį taikliu metimu atsakė Laurynas Mikalauskas (76:72).

Kaip bebūtų, iki mačo pabaigos likus 22 sekundėms, S. Serapino tolimas metimas tikslo nepasiekė, o Deividas Keburys realizavo baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Tauragės krepšinio klubas: Raidas Nacius (1/8 trit.) ir Paulius Morkeliūnas (6/9 dvit.) po 12, Deividas Keburys ir Mindaugas Stašys (3/8 metimų) po 11, Aivaras Kvedaravičius 10.

Gargždų SC: Simonas Serapinas 21 (5/9 trit.), Ernestas Jonkus (2/8 dvit.) ir Arvydas Eitutavičius (3/5 trit.) po 15, Laurynas Mikalauskas 12 (8 atk. kam.).