Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipa NKL pirmenybių atkrintamąsias pradėjo aukšta nata, kai nepasigailėjo Gargždų SC ekipos. Vis dėlto uostamiesčio ekipa rungtynių metu neteko susižeidusių Arūno Mikalausko bei Deivido Anužio.

8
21
Blokuoti metimai
2
8

Nuo rungtynių pradžios į priekį šovę klaipėdiečiai be didesnio vargo iškovojo pergalę 86:62 (24:12, 27:17, 20:14, 15:19) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Vos 7 minutes šiame susitikime sužaidęs A. Mikalauskas dar antrajame kėlinyje susižeidė čiurną ir aikštėje daugiau nepasirodė. Tuo metu D. Anužiui atsinaujino šlaunies traumos padariniai ir šis taip pat negalėjo tęsti rungtynių. A. Mikalauskas spėjo pelnyti šešis taškus, o D. Anužis per 10 minučių pelnė 7.

Klaipėdiečius šiame susitikime į priekį vedė po 15 taškų surinkę Herkus Kumpys ir Tadas Pažėra.

Gargždų ekipoje išsiskyrė po 11 taškų surinkę Rokas Šimkevičius bei Laurynas Lučinskas.

„Neptūnas-Akvaservis“ dviženklę persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje, o po 10 minučių pirmavo dvigubai – 24:12. Apsukų klaipėdiečiai nemažino ir antrajame ketvirtyje ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaujant 22 taškų skirtumu (51:29).

Po ilgosios pertraukos Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pradėjo triuškinti varžovus, o prieš lemiamą ketvirtį buvo pabėgę nepavejamai – 71:43.

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas, kurio metu Gargždų ekipa skirtumą kiek sušvelnino.

Antroji serijos dvikova vyks Gargžduose kovo 15 d., 18 val.

„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys ir Tadas Pažėra po 15, Nojus Mineikis ir Rokas Gadilauskas (8 atk. kam., 21 naud. bal.) po 8.

Gargždų SC: Rokas Šimkevičius ir Laurynas Lučinskas po 11, Tadas Poška 9, Arvydas Kačinas 8.