Nuotr.: fotodiena.lt
Nuotr. fotodiena.lt

Be Aurelijaus Pukelio, Šarūno Vingelio, Pauliaus Beliavičiaus ir Marijaus Užupio, kurie išvyko į pasaulinį 3x3 turą Saudo Arabijoje, besivertęs Šakių „Vytis“ (1-4) „VIKINGLOTTO-NKL“ lieka su viena pergale.

17
26
8
2

Eriko Kučiausko auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 84:99 (28:34, 23:22, 22:9, 11:24) neatsilaikė prieš Vilniaus „Perlo“ (3-2) krepšininkus.

Praėjusių metų sidabrininkai dar ketvirtojo kėlinio pradžioje, po Justo Sakalausko tritaškio, buvo priekyje (76:75), tačiau tuomet svečiai spurtavo 20:2 (95:78) ir išsprendė rungtynių likimą.

Nugalėtojų gretose, kurie vertėsi be lyderio Ąžuolo Tubelio, geriausią mačą per trumpą karjerą Lietuvoje surengė graikas Andreas Kalogiros. 17-metis per aikštėje praleistas 24 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Solidų pasirodymą Gintauto Vileitos treniruojamoje ekipoje surengė ir Simas Jarumbauskas. Komandos kapitonas per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Šeimininkų neišgelbėjo fantastiškai rungtyniavęs Rokas Stankevičius. Aukštaūgis per 31 minutę pelnė 30 taškų (9/13 dvit., 4/5 trit.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Vytis“: Rokas Stankevičius 30 (9/13 dvit., 4/5 trit.), Justas Sakalauskas 23 (9/11 dvit.), Paulius Semaška 10 (10 rez. perd., 5 kld.).

„Perlas“: Andreas Kalogiros 20 (5/6 dvit.), Simas Jarumbauskas (8 atk. kam.) ir Einaras Tubelis (3/3 trit.) po 17, Augustas Marčiulionis 16, Adas Šimonis 12.