Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Mažeikių „Ereliai“ iškovojo dramatišką pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) ir Baltarusijos turnyre.

15
14
71%
5/7
7

Visas rungtynes kelių taškų skirtumų pirmavę mažeikiškiai rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė, tačiau rungtynių herojumi tapo Augustinas Venckus – pastarasis pataikė tolimą tritaškį su sirena ir išplėšė raudonai baltiems pergalę rezultatu 64:61 (11:8, 15:18, 14:13, 24:22) prieš Minsko Cmoki-2“ komandą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1,7 sekundės svečiai iš Baltarusijos dvitaškiu su pražangą sugebėjo išlyginti rezultatą (61:61), tačiau po minutės pertraukėlės tritaškį smeigė A. Venckus ir išplėšė pergalę „Ereliams“.

„Ereliai“ šiose rungtynėse davė pasireikšti visiems savo krepšininkams.

Komandoje debiutavo dar nė vienos treniruotės neturėjęs 212 cm ūgio Ibrahimas Mulaomerovičius, kuris per beveik 17 minučių surinko 15 taškų (5/9 dvit., 5/7 trit.) ir atkovojo 7 kamuolius bei tapo naudingiausiu mažeikiškių krepšininku, surinkusiu 14 efektyvumo balų.

„Ereliai“: Ibrahimas Mulaomerovičius 15 (7 atk. kam.), Augustinas Venckus 9, Rokas Triaušys 6, Dovydas Daubaris (7 atk. kam.), Kirylas Čumakovas, Justas Nausėdas ir Erikas Jakštys po 5, Edgaras Preibys, Mantvydas Staniulis (6 rez. perd.) ir Ivanas Aladka po 4, Tomas Balčiūnas 2.

„Cmoki-2“: Aleksejus Navoičikas 21, Vitalijus Lebedevas ir Mikita Balabanas (9 atk. kam.) po 9, Uladzimiras Krysevičius 6 (7 atk. kam.).