Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Ketvirtąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) iškovojo „Jonava“ (4-12), kuri savo žiūrovų akivaizdoje 84:76 (21:17, 16:19, 25:22, 22:18) įveikė Tauragės krepšinio klubą (5-11).

18
19
50%
2/4
100%
4/4

Iki mačo pabaigos likus dviem minutėms Tauragės ekipa atsiliko 5 taškų skirtumu (74:79), bet tuomet Martynas Pacevičius ir Kahlilas Thomasas pelnė po dvitaškį ir „Jonava“ atitrūko iki 9 taškų persvaros, kurios svečiai nebepanaikino.

Nugalėtojų komandoje penki krepšininkai pelnė po dviženklį taškų skaičių, o kartu jie įmetė 77 iš 84 komandos taškų.

„Jonava“: Redas Jakubauskas 18, Modestas Žaunieriūnas 16 (6/7 dvit.), Kahlilas Thomasas (9 atk. kam., 2 bl.) ir Juozas Balčiūnas (6 rez. perd.) po 15, Martynas Pacevičius 13 (7 atk. kam., 3 per. kam.).

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Biliartas 19 (13 atk. kam.), Deividas Keburys 18 (7 atk. kam.), Tadas Sebežiovas (6 rez. perd.), Karolis Babkauskas (5 rez. perd.) ir Ernestas Serkevičius po 11.

Rungtynių apžvalga:

Kahlilas Thomasas skrajoja priešininkų aikštelėje:

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (1)
Lmp
Tikiuosi ši pergalė pagaliau padės Jonavai pradėti skinti pergales, nes komandos sudėtis ant popieriais tikrai nėra silpna, bet rezultatai kol kas ne kokie. Žaidimas dažnai banguotas ir matosi daug kvailų klaidų ir pražangų. Sekmės ir geresnio susižaidimo Jonavai

2 TO
27 MIN
Tadas  Sebežiovas
6 AS
1 TO
33 MIN