Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-3) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pasiekė dar vieną užtikrintą pergalę.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 94:78 (28:20, 30:15, 15:24, 21:19) pranoko „Jonavos“ (5-14) krepšininkus ir iškovojo penktąjį laimėjimą iš eilės.

„Sūduva-Mantinga“ rungtynes perlaužė po įspūdingo antrojo kėlinio. Edvinas Jezukevičius pataikė iš toli, Martynas Zigmantavičius surinko 4 taškus iš eilės, dvitaškį pridėjo Aurimas Kieža, o marijampoliečiai spurtavo 12:2 bei įgijo 16 taškų persvarą – 40:24.

Apskritai, „Sūduva-Mantinga“ antrąjį kėlinį laimėjo rezultatu 30:15 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 23 taškų pranašumą (58:35).

Šeimininkai pirmoje mačo dalyje pasižymėjo įspūdingu pataikymu iš toli – tikslą pasiekė 8 tritaškiai iš 12 (66 proc.).

Tiesa, po ilgosios pertraukos marijampoliečiai kiek užstrigo. Per pirmąsias aštuonias trečiojo kėlinio minutes „Sūduva-Mantinga“ surinko 5 taškus, kuomet „Jonava“ – 15 bei taip sumažino deficitą iki 12 taškų (50:62).

Svečiai dar bandė laikytis ir ketvirtajame kėlinyje, tačiau M. Zigmantavičius realizavo baudų metimus, Gintautas Matulis bei Justinas Jogminas pataikė po dvitaškį ir marijampoliečiai įtvirtino savo pergalę – 88:73.

„Rungtynės iš dviejų pusių. Pirmąją pusę sužaidėme idealiai, antroje – stipriai atsipalaidavome. Dėl to mus šiek tiek nubaudė ir reikėjo įdėti labai daug pastangų, kad vėl susikrautume solidžią persvarą“, – po susitikimo sakė vyriausiasis treneris P. Šakinis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs J. Jogminas pelnė 17 taškų (7/9 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas 17 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Martynas Zigmantavičius 16 (2/4 dvit., 2/2 trit.), Tomas Galeckas (3/7 trit.) ir Gintautas Matulis (4/6 dvit.) po 13, Jonas Zakas 10.

„Jonava“: Juozas Balčiūnas 24 (6/8 trit.), Martynas Pacevičius 13 (5/9 dvit.), Kahlilas Thomasas ir Grantas Vasiliauskas (5/7 dvit.) po 11.