Andrius Globys paskutinę mačo sekundę įdėjo iš viršaus ir taip išplėšė pergalę Joniškio „Delikateso“ (15-14) komandai VIKINGLOTTO – NKL pirmenybėse. Roberto Giedraičio auklėtiniai ketvirtadienį sausakimšoje namų arenoje 78:76 (14:23, 25:16, 17:22, 22:15) pranoko Šakių „Vyčio“ (14-15) komandą.

14
19
67%
4/6
75%
3/4

„Vytis“ išlygino rezultatą, kai Aurelijus Pukelis pelnė du taškus su pražanga, iki mačo pabaigos likus žaisti 11,9 sekundes.

Po minutės pertraukėlės Šakių krepšininkai išnaudojo atsargoje turėtą pražangą ir šeimininkams paliko 3,7 sekundes.

A. Globys ties tritaškio linija priėmė kamuolį, suklaidino A. Pukelį, prasiveržė iki baudos aikštelės ir kartu su finaline sirena įdėjo į krepšį. „Delikateso“ kapitonui tai buvo 16-asis taškas rungtynėse. Jis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Į Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos sporto salę susirinko 400 žiūrovų ir jie audringai pasitiko „Vyčio“ komandos aukštaūgius Darjušą ir Kšištofą Lavrinovičius. Pastarasis pelnė 13 taškų ir atkovojo 2 kamuolius, o Darjušas surinko 11 taškų ir 4 atkovotus kamuolius.

„Delikatesas“: Andrius Globys 16, Aistis Pilauskas 14, Giedrius Stankevičius 12.

„Vytis“: Marijus Užupis 16, Kšištofas Lavrinovičius ir Aurelijus Pukelis (10 atk. kam.) po 13, Paulius Semaška ir Darjušas Lavrinovičius po 11.