Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

„Šilutė“ (21-10) pirmąjį kėlinį laimėjo 24:6, antrajame ketvirtyje turėjo 25 taškų persvarą, tačiau tai pergalės negarantavo. VIKINGLOTTO-NKL susitikime Šilutėje po įspūdingos kovos triumfavo „Telšiai“ (27-4) 74:71 (6:24, 20:25, 35:13, 13:9).

17
18
8
67%
6/9

Antrojo kėlinio pabaigoje „Šilutė“ po Pauliaus Poškos dvitaškio su pražanga pirmavo daugiau nei dvigubai – 49:24.

Vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė trečiajame kėlinyje. Per aštuonias minutes „Telšiai“ surengė spurtą 29:6 ir išlygino rezultatą 55:55.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Telšiai“ jau pirmavo 6 taškais (72:66), bet tuomet svečiai tris minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudojusi „Šilutė“ likus dviem minutėms priartėjo iki minimalaus skirtumo (71:72).

Tuomet abi komandos strigo pataikydamos, kol likus 10 sekundžių Mindaugas Norkus pasižymėjo dvitaškiu ir „Telšių“ persvarą padidino iki 3 taškų (74:71).

Andriaus Gaidžio bandymas išlyginti rezultatą buvo nesėkmingas, o per likusias dvi sekundes šilutiškiai situacijos nepakeitė.

„Šilutė“: Paulius Poška 14, Andrius Gaidys 13, Linas Lekavičius 12 (8 rez. perd.), Ernestas Sederevičius 10, Byronas Sanfordas 9.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 17 (7/11 metimai, 8 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis 14 (10/11 baudos), Rytis Biliartas 10, Ignas Razutis (11 rez. perd.) ir Mindaugas Stašys po 8.