VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių savaitės rungtynėse „Jonavos“ (13-20) krepšininkai pratęsė pergalių seriją.

28
34
11
75%
6/8

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 90:77 (27:16, 18:18, 20:16, 25:27) įveikė Šilalės „Lūšį“ (8-26) bei iškovojo 4-ąją pergalę iš eilės.

Martyno Linkevičiaus vedami šeimininkai jau per pirmąsias 10 minučių įgijo dviženklę persvarą (27:16), kurią dar labiau padidino prieš lemiamą ketvirtį – 65:50.

Likus pustrečios minutės iki mačo pabaigos, Raimondas Matutis dvitaškiu sumažino svečių atsilikimą iki 10 taškų (73:83), tačiau jonaviečiai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Per tašką nuo asmeninio rezultatyvumo rekordą, kurį užfiksavo dar 2011-aisiais, likęs M. Linkevičius nugalėtojams pelnė 28 taškus (5/7 dvit., 6/8 trit.). 34-erių puolėjas per 32 minutes taip pat atkovojo 11 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus.

Svečių nuo nesėkmės neišgelbėjo galingas Eimanto Žiliaus pasirodymas – 29 taškai (6/14 dvit., 4/6 trit., 5/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 26 naudingumo balai.

„Jonava“: Martynas Linkevičius 28 (5/7 dvit., 6/8 trit., 11 atk. kam., 34 naud. bal.), Modestas Žauneriūnas 18, Kahlilas Thomasas 12 (10 atk. kam., 23 naud. bal.), Justas Vazalis (10 rez. perd., 23 naud. bal.) ir Martynas Pacevičius (9 atk. kam.) po 9.

„Lūšis“: Eimantas Žilius 29 (6/14 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam., 26 naud. bal.), Justas Košys 17 (8 rez. perd., 20 naud. bal.), Raimondas Matutis ir Mindaugas Čepauskas po 11.