Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pasiruošimą sezonui pradėjo nesėkmę prieš Latvijos aukščiausios lygos komanda. Simono Serapino auklėtiniai po atkaklios kovos svečiuose 78:81 (24:22, 9:19, 18:19, 27:21) nusileido „Liepaja“ komandai.

Klaipėdiečiai geriau pradėjo rungtynes ir po pirmų penkių minučių turėjo 8 taškų persvarą (17:9). Antrąją kėlinio dalį geriau sužaidę Latvijos krepšininkai priartėjo prie klaipėdiečių iki 2 taškų (22:24).

„Neptūnas-Akvaservis“ antrąjį kėlinį pradėjo agresyviau ir tai leido minimaliai padidinti pranašumą iki 3 taškų (33:30). Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiai dažnai klydo ir „Liepaja“ komanda spurtavo 13-0, taip įsiverždama į priekį 8 taškų persvara (41:33).

Trečiajame ketvirtyje vyko lygi kova, klaipėdiečiai buvo priartėję prie varžovų iki 4 taškų, bet sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę latviai padidino persvara iki 9 taškų (60:51).

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ bandė varžovus prisivyti spurtu 8-0, tačiau geriau rungtynių pabaigą sužaidę „Liepaja“ krepšininkai šventė pergale rezultatu 81:78.

Šiose rungtynėse „Neptūnas-Akvaservis“ vertėsi be Mato Vaitkaus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 24 (13 atk. kam.), Dovydas Romančenko 16, Adomas Sidarevičius 13.

„Liepaja“: Renars Birkans 16, Ilja Gromovs 15, Roberts Krastins ir Adrians Šnipke po 11.