Nuotr.: G.Šiuparys

Penktadienį į pirmąją treniruotę po beveik dviejų savaičių pertraukos susirinkę „Telšiai“ (4-1) startavo vangiai, tačiau iškovojo užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL – VIKINGLOTTO).

Fotogalerija

Lygos vicečempionai namuose vykusiose rungtynėse be žiūrovų 88:70 (15:20, 27:16, 27:12, 19:22) pranoko Šilalės „Lūšies“ (0-5) komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Šilalės, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 20:15.

„Telšiai“ iniciatyvą į savo rankas perėmė antrajame kėlinyje, kai per jį bei trečiąjį kėlinį susikrovė triuškinančią persvarą – 69:48.  Telšiškiai panašią persvarą išlaikė ir iki rungtynių pabaigos.

„Telšiai“: Gytis Sirutavičius 18, Tomas Zdanavičius 14, Mindaugas Norkus 11, Ovidijus Kaminskis 10 (8 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 9, Deividas Rasys 8 (13 atk. kam.).

„Lūšis“: Laimonas Remeikis 20, Julius Košys 15, Mindaugas Čepauskas 13, Osvaldas Mačernis 9.