Nuotr.: S.Gvildys
Nuotr. S.Gvildys

Dar vieną pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Šilutės“ (4-2) krepšininkai.

25
35
83%
5/6
11

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose 94:68 (27:14, 26:13, 22:24, 19:17) užtikrintai susitvarkė su Mažeikių „Erelių“ (0-6) krepšininkais, kurie ir toliau lieka be pergalių.

Šeimininkai į priekį šovė pirmojo kėlinio pabaigoje. Mindaugas Stašys realizavo dvitaškį bei abi baudas, Kahlilas Thomasas priėjo taškus iš po krepšio, Mykolas Dieninis pelnė taškus su pražanga, o „Šilutė“ spurtavo 12:0 bei įgijo 13 taškų pranašumą – 27:14.

Antrajame ketvirtyje šilutiškiai pratęsė savo sėkmingą žaidimą. K. Thomasas įkrovė iš viršaus, Herkus Kumpys atseikėjo tritaškį, M. Dieninis pataikė iš vidutinio nuotolio, o „Šilutė“ laimėjo atkarpą 11:0 bei pirmavo 26 taškų persvara – 42:16.

Likusi susitikimo dalis tebuvo formalumas ir iniciatyvos nepraradusi „Šilutė“ įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė nesulaikomai žaidęs K. Thomasas, kuris per 32 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

„Šilutė“: Kahlilas Thomasas 25 (10/14 dvit., 11 atk. kam., 31 naud. bal.), Mindaugas Stašys 14 (6/8 dvit., 0/4 trit., 10 rez. perd., 5 kld.), Ugnius Mineikis 12 (4/7 dvit.), Valdas Vasylius 10 (5/6 dvit.).

„Ereliai“: Karolis Sapiega 14 (6/9 dvit., 8 atk. kam.), Andrius Gaidys 11 (4/8 dvit.), Ernestas Naruševičius 10 (4/10 dvit.).