Nuotr.: R.Kozlovskis
Nuotr. R.Kozlovskis

Pusę taškų tritaškiais surinkę „Gargždai“ (5-0) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse pratęsė pergalingą žygį. Eriko Kubiliaus auklėtiniai priešininkų teritorijoje susmeigė 14 tolimų metimų ir 85:77 (20:21, 25:13, 20:22, 20:21) pranoko Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (1-6).

Prasidėjus paskutinei minutei Rokas Mačiulis pelnė du taškus ir šeimininkų atsilikimas sumenko iki 77:83. Kitoje atakoje Titas Lengvinas suklydo, Laurynas Samėnas prametė iš toli ir molėtiškiams teko gelbėtis pražanga.

Sustabdytas Jonas Dumašius realizavo baudų metimus (85:77), po minutės pertraukėlės T. Lengvinas perėmė kamuolį iš L. Samėno ir „Gargždai“ įsirašė penktą pergalę iš tiek pat galimų.

Svečių gretose Mantas Ruikis įmetė 4 iš 6 tritaškių, J. Dumašius ir Modestas Kumpys pataikė po 3, Ernestas Bružas ir T. Lengvinas – po 2.

„Ežerūnas-Atletas“ iš toli realizavo 6 metimus iš 31 (19 proc.).

M. Kumpys įsirašė dvigubą dublį – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, o molėtiškių komandoje Deividas Kumelis išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų bei įmetė 8 taškus.

„Ežerūnas-Atletas“: Rokas Mačiulis 18, Evaldas Džiaugys ir Laurynas Miknevičius – po 13.

„Gargždai“: Jonas Dumašius 21 (6/13 metimai), Mantas Ruikis 17, Modestas Kumpys 16 (1/7 dvit., 10 atk. kam.), Ernestas Bružas 14.