Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Šakių „Vyčio“ (9-3) aukštaūgiai atvedė komandą į pergalę NKL – VIKINGLOTTO rungtynėse Telšiuose.

28
35
67%
2/3
9

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 82:78 (16:15, 17:23, 22:16, 15:16, 12:8) įveikė „Telšių“ (5-4) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti dvi minutes Šarūnas Vingelis padidino svečių pranašumą iki trijų taškų (70:67), tačiau kitoje atakoje Ignas Razutis tritaškiu išlygino rezultatą (70:70) ir po šių sėkmingų išpuolių abi komandos pelnyti taškų nebesugebėjo.

Papildomoje rungtynių atkarpoje kova vyko taškas į tašką ir likus 33 sekundėms „Telšiai“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų (77:79), tačiau jų viltis išsigelbėti palaidojo Pauliaus Semaškos tolimas metimas.

Fantastiškai nugalėtojų gretose žaidė Aurelijus Pukelis – 28 taškai (9/14 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.) ir 9 atkovoti kamuoliai. Aukštaūgis per 33 minutes dar spėjo atlikti 4 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius prasižengti bei surinkti 35 naudingumo balus.

A. Pukeliui puikiai talkino Darjušas Lavrinovičius. Vidurio puolėjas per 31 minutę įmetė 23 taškus (9/14 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, 5 sykius suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Telšiai“: Deividas Rasys ir Ignas Razutis (5 rez. perd., 24 naud. bal.) po 15, Rytis Biliartas 13 (6/13 dvit.), Ovidijus Kaminskis 10 (10 atk. kam.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 28 (9/14 dvit., 9 atk. kam., 35 naud. bal.), Darjušas Lavrinovičius 23 (9/14 dvit., 9 atk. kam., 21 naud. bal.), Kšištofas Lavrinovičius 10.