11 pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Jonavos „CBet“ (11-1).

26
57%
4/7
2

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 92:64 (23:16, 15:8, 31:22, 23:18) susitvarkė su Vilkaviškio „Perlu“ (3-6).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Andrazo Kavašo dvitaškio pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 7 taškų persvarą (23:16). Antrajame ketvirtyje jonaviečiai surengė spurtą 11:1 ir po Tomo Delininkaičio tolimo šūvio persvara išaugo iki 17 taškų (38:21).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo po ilgosios pertraukos, kuomet Jonavos ekipa surengė dar vieną atkarpą 15:2 ir po Igno Labučio baudos metimų persvara siekė 26 taškus (69:43), kurios svečiai panaikinti nesugebėjo.

„CBet“ ekipoje pirmąsias rungtynes šį sezoną žaidęs Kahlilas Thomasas per 16 minučių pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo I. Labutis, kuris per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„CBet“: Ignas Labutis (5 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 14, Tomas Delininkaitis 11 (1/6 trit., 6 rez. perd.), Darius Tarvydas ir Aurimas Urbonas (4 kl.) po 10, Kahlilas Thomasas 9 (5 atk. kam.).

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 11, Edgaras Stanionis 10 (5/8 dvit.), Ignas Bilinskas 9, Martynas Linkevičius (9 atk. kam.) ir Aurimas Birgelis (6 rez. perd.) po 8.