Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (5-8) NKL – VIKINGLOTTO mače namuose 55:71 (14:17, 14:22, 12:20, 15:12) turėjo pripažinti Palangos „Kuršių“ (5-4) pranašumą.

13
20
71%
5/7
6

„Kuršiai“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o klaipėdiečiai suklupo ketvirtąjį sykį paeiliui.

Rungtynės geriau pradėjo „Kuršiai“, realizavę tris iš keturių savo mestų tritaškių (9:5).

Vėliau, po Gabrieliaus Mažeikos tritaškio, klaipėdiečiai buvo trumpai išsiveržę į priekį, bet kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Kuršiai“ pirmavo trimis taškais 14:14.

Antrajame kėlinyje „Neptūnui-Akvaservis“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet Mantvydas Staniulis pradėjo „Kuršių“ spurtą ir iki kėlinio pabaigos svečiai susikrovė dviženklį pranašumą 39:28.

Po ilgosios pertraukos „Kuršiai“ greitai įgijo 20 taškų pranašumą. Klaipėdiečiams dar buvo pavykę kiek sumažinti skirtumą, bet klaidos kėlinio pabaigoje leido „Kuršiams“ pirmauti 19 taškų (59:40).

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ buvo sumažinęs atsilikimą iki 14 taškų, bet užtikrintai žaidę „Kuršiai“ šventė pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 15, Lukas Kreišmontas 9, Matas Vaitkus 7.

„Kuršiai“: Taurantas Tamošiunas ir Mantvydas Žukauskas po 13, Ginas Mulevičius 12.