Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vyčio“ (10-3) krepšininkai.

17
22
10
50%
3/6

Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 77:54 (22:19, 24:7, 15:20, 16:8) sutriuškino Šilalės „Lūšies“ (0-13) ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Šakių klubas iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Kšištofas Lavrinovičius pelnė taškus su pražanga, Darjušas pridėjo tritaškį, Šarūnas Vingelis realizavo baudas, o „Vytis“ spurtavo net 22:2 ir skirtumas tarp ekipų tapo dvigubas – 44:22.

Per likusią rungtynių dalį „Vytis“ ženkliai savo persvaros nepadidino, o „Lūšis“ galingo spurto taip pat nesurengė.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs D. Lavrinovičius per 22 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 3/6 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 17 (4/5 dvit., 10 atk. kam.), Paulius Beliavičius 12 (4/7 trit.), Paulius Semaška 11 (2/4 dvit., 1/5 trit.).

„Lūšis“: Justas Košys 15 (6/9 dvit., 0/6 trit., 11 atk. kam., 6 kld.), Laimonas Remeikis 14 (5/12 dvit., 0/4 trit.), Rokas Rakevičius ir Rokas Paulauskas po 6.