Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Trečiąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (13-6) ekipa.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 79:66 (16:19, 24:10, 15:21, 24:16) įveikė Vilkaviškio „Perlo“ (8-10) krepšininkus.

Šiame mače „Telšiams“ negalėjo padėti Aistis Pilauskas ir Ovidijus Kaminskis.

Antrajame ketvirtyje telšiškiai spurtavo 12:1 ir po Tomo Zdanavičiaus baudos metimo prieš ilgąją pertrauką turėjo dviženklį pranašumą (40:29).

Trečiajame ketvirtyje Vilkaviškio ekipai pavyko atsitiesti ir po atkarpos 5:0, kurią taikliomis baudomis uždarė Mantas Šerkšnas, klubas priartėjo iki 5 taškų (41:46).

Lemiamas ketvirtis priklausė Telšių krepšininkams, kurie likus 3 minutėms pelnė 6 taškus be atsako ir po Viliaus Pociaus dvitaškio su pražanga persvara pasiekė 15 taškų (75:60).

„Telšius“ į pergalę vedė Ignas Razutis. Gynėjas buvo netoli trigubo dublio ir per 36 minutes pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/7 trit., 0/2 baud.), atkovojo 8, perėmė bei prarado po 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Telšiai“: Deividas Rasys 20 (3/9 dvit., 7 atk. kam.), Mindaugas Norkus (11 atk. kam., 5 rez. perd., 22 naud. bal.) ir Ignas Razutis (8 atk. kam., 9 rez. perd.) po 15, Gytis Sirutavičius (2/9 trit) ir Tomas Zdanavičius po 9.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 18 (6/8 dvit., 9 atk. kam., 4 kl., 22 naud. bal.), Martynas Linkevičius 14 (1/5 trit.) Mantas Šerkšnas 13, Povilas Gaidys 10 (6 atk. kam.).