Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šakių „Vytis“ (16-5).

25
29
100%
2/2
Blokuoti metimai
3

Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 101:85 (23:15, 26:19, 30:21, 22:30) nugalėjo Vilniaus „Perlo Energijos“ (9-14) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 12:3 ir po Henriko Aleknos baudos metimo įgijo 11 taškų pranašumą (26:15), o po dviejų kėlinių pirmavo 44:29.

Galutinai svečiai sulūžo po ilgosios pertraukos, kuomet iš „Vyčio“ sulaukė spurto 15:3 ir po Aurelijaus Pukelio tolimo šūvio turėjo 27 taškų deficitą (37:64), kurio panaikinti nebesugebėjo.

Naudingiausiai Šakių ekipos gretose žaidė A. Pukelis, kuris per 24 minutes pelnė 25 taškus (8/14 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 25 (6 atk. kam.), Mindaugas Stašys ir Darjušas Lavrinovičius (5 atk. kam.) po 17, Paulius Beliavičius 13, Kšištofas Lavrinovičius 10 (0/5 trit.).

„Perlas Energija“: Rokas Jocius 19 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Pijus Rimkus 16 (4/6 trit.), Adas Šimonis ir Tautvydas Baltrušaitis po 9.