Nuotr.: S.Gvildys
Nuotr. S.Gvildys

Dramatišką pergalę pirmosiose aštuntfinalio serijos rungtynėse šventė „Šilutės“ krepšininkai.

25
24
83%
5/6
6

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose po pergalingo Lino Lekavičiaus dvitaškio 87:85 (21:27, 20:23, 17:16, 29:19) nukovė Vilkaviškio „Perlą“. Atsakomoji dvikova vyks trečiadienį.

Po Povilo Gaidžio tritaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje „Perlas“ atstatė dviženklę persvarą (72:61), tačiau šeimininkai kilo į šturmą.

Alikas Jospeh-Pauline‘as pataikė dvitaškį, Tadas Poška pelnė taškus su pražanga ir smeigė tritaškį, o dar vieną tolimą metimą pridėjo Linas Lekavičius ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui ekipas skyrė viso labo du taškai – 74:76.

Po šio epizodo abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau Valdas Vasylius realizavo tris baudas ir likus pusantros minutės „Šilutė“ jau buvo priekyje 83:79.

Vis dėlto Martynas Linkevičius bei Paulius Danusevičius realizavo baudas ir prasidėjus paskutinei dvikovos minutei rezultatas tapo lygus – 83:83.

Po šio epizodo Linas Lekavičius pataikė dvitaškį, bet likus 19,6 sekundės rezultatą ir vėl išlygino M. Linkevičius.

Vis tik paskutinį žodį rungtynėse tarė L. Lekavičius, kuris prasiveržė šiek tiek arčiau krepšio ir paleido tikslų dvitaškį. Svečiams dar buvo likusios kelios sekundės, bet Juliaus Lieso metimas iš aikštės vidurio skriejo pro šalį.

Būtent L. Lekavičius buvo naudingiausias nugalėtojų gretose. Jis per 35 minutes surinko 25 taškus (7/14 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 6 išprovokuotas pražangas, 5 klaidas bei 22 naudingumo balus.

Tuo metu „Perlo“ gretose siautėjęs M. Linkevičius pelnė 29 taškus (7/9 dvit., 2/7 trit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, 3 sykius suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

„Šilutė“: Linas Lekavičius 25 (7/14 dvit., 2/4 trit., 22 naud. bal.), Tadas Poška 17 (4/4 dvit., 2/7 trit.), Valdas Vasylius 15 (3/7 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 29 (7/9 dvit., 2/7 trit., 9/10 baud., 27 naud. bal.), Mantas Šerkšnas 16 (3/6 trit.), Povilas Gaidys 13 (9 atk. kam.), Edgaras Stanionis 10 (1/6 trit.).