Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Haroldas Saprykinas pataikė pusę komandos tritaškių, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ namuose 92:88 (21:19, 27:16, 16:28, 28:25) įveikė Minsko „Cmoki-2“.

24
26
90%
9/10
60%
3/5

Didžiąją dalį ketvirtojo kėlinio besivejančių vaidmenyje buvę „Ereliai“ iniciatyvą perėmė svarbiausiu metu. Ignas Fiodorovas pataikė baudos metimą ir rezultatą išlygino (82:82), o H. Saprykinas prie metimų linijos neklydo ir rezultatą persvėrė, o po šio epizodo kamuolį iškart perėmė Mantvydas Staniulis ir šeimininkai įgijp 4 taškų persvarą (86:82).

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Andrejus Stabrouskis sumetė abi baudas ir rungtynėse dar kartą atstatė pusiausvyrą, tačiau kitos atakos metu Ronaldas McGhee užbaigė ataką dėjimų bei prasidėjus paskutinei minutei, „Ereliai“ vėl buvo priekyje (88:86).

Nesėkmingai ataką surengusi Minsko ekipa prarado kamuolį ir buvo priversta taikyti tyčinių pražangų taktiką, bet baudas sėkmingai realizavę „Ereliai“ išsaugojo persvarą bei šventė pergalę.

Nugalėtojams H. Saprykinas pelnė 24 taškus (3/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 9/10 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 24 (3/5 trit.), Ronaldas McGhee 19 (7/9 dvit.), Ignas Fiodorovas 12 (4/5 dvit.), Quintonas Campbellas 10.

„Cmoki-2“: Andrejus Stabrouskis 27 (7/11 dvit.), Antonas Vaškevičius 19 (7/11 dvit.), Kirilas Chumakou 15 (7 atk. kam.), Vladislavas Blizniukas 10.