Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-2) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

23
26
83%
5/6
82%
9/11

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 66:79 (14:19, 22:21, 14:19, 16:20) nusileido Joniškio „Delikateso“ (4-6) krepšininkams, kuriems tai trečioji pergalė per paskutines ketverias rungtynes.

Rungtynių pradžia marijampoliečiams nesusiklostė taip, kaip norėjosi. Antrajame kėlinyje Andrius Globys pataikė dvitaškį, Jonas Zakas pataikė baudų metimus, tačiau Aistis Pilauskas atsakė tritaškiu ir „Delikateso“ persvara ūgtelėjo iki 10-ies taškų – 29:19.

Tiesa, ketvirčio pabaigoje Tautvydas Kliučinykas pataikė du tritaškius, Gintautas Matulis – vieną ir „Sūduva-Mantinga“ deficitas prieš ilgąją pertrauką sumenko iki 4 taškų (36:40).

Trečiojo kėlinio pradžioje po Šarūno Beniušio dėjimo marijampoliečiai buvo sumažinę deficitą iki 2 taškų (41:43), tačiau perlaužti rungtynių nepavyko. Šeimininkai ketvirčio pabaigoje laimėjo atkarpą 8:2 bei po Pauliaus Danusevičiaus tritaškio susigrąžino dviženklę persvarą – 58:48.

Lemiamą ketvirtį marijampoliečiai taip pat pradėjo sunkiai. Eimantas Stankevičius pataikė baudos metimą, o Giedrius Stankevičius atseikėjo tritaškį ir deficitas pasiekė 13 taškų ribą (50:63).

Per likusį laiką lemiamo spurto surengti nebesugebėję marijampoliečiai buvo priversti taikstytis su pralaimėjimu.

Marijampoliečiams koją kišo nekoks pataikymas. Iš žaidimo „Sūduva-Mantinga“ pataikė 23 metimus iš 65 bandymų (35 proc.). Tritaškių pataikymas siekė 22 proc. (7/31), kuomet baudų metimų – 61 proc. (13/21).

„Sūduva-Mantinga“ ekipoje naudingiausiai pasirodė komandos kapitonas Gintautas Matulis, kuris per 27 minutes pelnė 16 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit., 5/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Komandai šį kartą nepadėjo Julius Liesis bei Tomas Galeckas. Tuo metu Edvinas Jezukevičius ant parketo praleido vos 2 minutes.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis (5/8 dvit., 7 atk. kam.) ir Gintautas Matulis (4/4 dvit., 1/4 trit.) po 16, Tautvydas Kliučinykas 11 (3/7 trit.).

„Delikatesas“: Andrius Globys 23 (9/11 dvit.), Airidas Giedraitis 15 (3/5 dvit., 2/7 trit.), Giedrius Stankevičius 13 (3/6 trit., 12 atk. kam.).