Vilniaus „Perlas Energija“ (7-12) kyla iš pelenų „7bet-NKL“ batalijose.

12
25
13
4

Įsismaginę Edvino Justos auklėtiniai namuose 90:78 (25:14, 12:24, 32:22, 21:18) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (5-16) ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Fatališką 11 iš eilės nesėkmių seriją išgyvenę vilniečiai perėjo nuo blogo prie gero. Praėjusias tris dvikovas vienženkliais skirtumais laimėjusi ekipa šį kartą užtikrintai kontroliavo susitikimo eigą.

Nugalėtojai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 48:32 ir antraisiais šansais pelnė 18 taškų.

Pirmoje pusėje „Perlas Energija“ išgyveno amerikietiškus kalnelius. Dviženklį pranašumą įgiję šeimininkai (35:19) dar iki pertraukos spėjo jį išbarstyti (37:38).

Po pertraukos E. Justos auklėtiniai išėjo daug labiau susikaupę ir iškart kibo į darbus. Dar trečiajame kėlinyje pranašumas pasiekė dviženklę ribą (67:55), o ją panaikinti svečiams pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai buvo viskas aišku (78:86).

Vilniaus komandai Lukas Valantinas surinko dvigubą dublį – per 20 minučių pelnė 12 taškų (6/10 dvit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jokūbas Rubinas, per 27 minutes pelnęs 23 taškus (5/7 dvit., 4/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė Donnelis Cegersas, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 34 taškai (10/19 dvit., 2/2 trit., 8/9 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 23 (5/7 dvit., 4/9 trit.), Gytis Valickas 13 (3/6 trit.), Augustinas Kiudulas (7/7 baud., 7 atk. kam.) ir Lukas Valantinas (6/10 dvit., 13 atk. kam., 4 per. kam., 25 naud.) po 12, Arnas Adomavičius 11 (1/9 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Matas Narvilas 8.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 34 (10/19 dvit., 2/2 trit., 8/9 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 35 naud.), Justas Vieversys 14 (5/5 dvit.), Valerijus Anisimovas 12 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Ignas Daukšys 9 (2/7 dvit.).