„Telšiai“ (18-4) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

60%
3/5
50%
4/8

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 90:73 (32:12, 20:30, 24:5, 14:26) nugalėjo Vilniaus „Perlo Energijos“ (7-15) krepšininkus ir iškovojo devintąją pergalę paeiliui.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie surengė galingą spurtą ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 20 taškų pranašumą (32:12).

Vilniečiai nepasidavė, atsakė puikiu antruoju kėliniu 30:20 ir prieš pertrauką sumažino skirtumą iki 10 taškų (42:52).

Pailsėję lygos vicečempionai nubraukė bet kokius varžovų šansus. R. Vaišvilos kariauna surengė įspūdingą atkarpą 19:0, o Mantvydas Žukauskas dvitaškiu padidino pranašumą iki 29 taškų (71:42).

Per likusį laiką Edvino Justos auklėtiniams pavyko aptirpdyti skirtumą, tačiau pergale džiaugėsi svečiai.

Nugalėtojų ekipos gretose išsiskyrė Deividas Rasys, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 21 taškas (4/4 dvit., 3/5 trit., 4/8 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Vilniaus komandai Gytis Valickas per 17 minučių pelnė 19 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 1 kamuolį bei surinko 19 naudingumo balų.

„Perlas Energija“: Gytis Valickas 19 (2/3 trit., 7/7 baud.), Jokūbas Rubinas 13 (2/5 trit., 5/7 baud., 6 rez. perd.), Andreas Kalogiros 9 (4/8 dvit., 4 kld.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 21 (4/4 dvit., 3/5 trit., 4/8 baud.), Laurynas Kaveckis 19 (6/8 dvit., 2/3 trit., 3 per. kam.), Ignas Razutis 12 (2/4 trit., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Mantvydas Žukauskas 10 (4/5 dvit.), Mindaugas Norkus (4/6 dvit.) ir Vilius Pocius (2/2 trit., 3 per. kam.) po 8.