Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Po ilgosios pertraukos spurtavę „Mažeikiai“ (11-19) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ čempionate.

24
25
6
100%
6/6

Mindaugo Janiškos auklėtiniai išvykoje 88:79 (22:22, 20:21, 29:18, 17:18) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (6-23) krepšininkus.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Mažeikių smūgiavo – susmeigė 5 tritaškius iš 7 bandymų, laimėjo kėlinį 29:18 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (71:61).

Tiksint paskutinėms 4 minutėms iki mačo pabaigos, Ugnius Mineikis prasiveržimu priartino Joniškio komandą prie varžovų (72:78), tačiau per likusį rungtynių laiką jiems arčiau priartėti taip ir nepavyko.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 40 minučių buvo 24 taškai (3/9 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Joniškio komandai Donnellis Cegersas per 34 minutes pelnė 24 taškus (10/14 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 24 (10/14 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld., 28 naud.), Darionas Rackley (4/7 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 4 kld.) ir Valerijus Anisimovas (7/10 dvit., 5 kld.) po 18, Ugnius Mineikis 9 (4/4 dvit., 5 atk. kam.).

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 24 (3/9 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd., 5 kld., 25 naud.), Ja'wanas Davisas 22 (4/13 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Jonas Paukštė 15 (4/8 dvit., 7/8 baud., 10 atk. kam.), Mindaugas Motuzas (3/7 trit.) ir Robertas Subotkevičius (4/9 dvit., 3 per. kam.) po 11.