Pergalę „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse iškovojo Telšių „Telšiai“ (26-7).

11
20
4
6

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 63:57 (15:15, 19:9, 14:15, 15:18) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-5) krepšininkus.

Rungtynes komandas pradėjo žengdamos koja kojon (15:15), tačiau tuomet telšiškiai pradėjo dominuoti: R. Vaišvilos kariauna surengė galingą spurtą 19:9, o trečiajame kėlinyje po Lauryno Kaveckio tolimo šūvio įgijo 17 taškų pranašumą (43:26).

Visgi ketvirtajame kėlinyje marijampoliečiai kilo į šturmą, surengė spurtą 8:1 ir po Luko Aukšikalnio tolimo šūvio likus 27 sekundėms sumažino deficitą iki 4 taškų (57:61).

Tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti svečiams. Edgaras Stanionis įmetė baudą (62:57), o marijampoliečių metimai skriejo pro šalį.

Telšių komandai Ignas Razutis per 30 minučių pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Stanionis, per 26 minutes pelnęs 14 taškų (2/4 dvit., 2/9 trit., 4/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei surinko 8 naudingumo balus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Šarūnas Beniušis, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 13 taškų (4/7 dvit., 5/9 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 14 (2/9 trit.), Laurynas Kaveckis 12 (3/6 trit.), Ignas Razutis 11 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Deividas Rasys 8 (6 atk. kam.), Mindaugas Norkus 7 (8 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 13 (4/7 dvit., 5/9 baud., 8 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas (2/5 trit.), Lukas Aukštikalnis (2/6 trit., 4 kld.) ir Evaldas Džiaugys (6 atk. kam.) po 8, Aurimas Urbonas 7 (0/7 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.).