Pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse pratęsė Kauno r. „Atletas“ (12-13).

10
18
12
2

Kauno r. klubas išvykoje 75:70 (19:17, 10:22, 24:19, 22:12) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (10-15) ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo šeimininkai, bet reikalai pradėjo keistis ketvirtajame kėlinyje.

Likus 4 minutėms „Delikatesas“ dar pirmavo 5 taškais (66:61), bet svečiai spurtavo 12:0 (72:66), o jų pergalę baudomis įtvirtino Gytis Sirutavičius.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Medas Kuprijanovas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 15 taškų (6/7 dvit., 3/8 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Karolis Babkauskas, per 27 minutes pelnęs 17 taškų (1/2 dvit., 5/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Joniškio komandai Corey Dashonne'as Boydas per 35 minutes pelnė 30 taškų (7/15 dvit., 3/6 trit., 7/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 30 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Corey Dashonne'as Boydas 30 (7/15 dvit., 3/6 trit., 7/10 baud., 6 atk. kam., 30 naud.), Povilas Gaidys 12 (6 atk. kam.), Nojus Jankūnas 9, Šarūnas Kulevičius 8 (2/4 trit., 5 rez. perd., 4 kld.).

„Atletas“: Karolis Babkauskas 17 (5/10 trit., 5 atk. kam.), Medas Kuprijanovas 15 (6/7 dvit., 3/8 baud.), Deividas Sabeckis (7 rez. perd.) ir Egidijus Dimša (4/5 dvit., 12 atk. kam.) po 10, Tautvydas Baltrušaitis 7.